Ko a maatau Hua

POLE BAND Momo 2A

Whakaahuatanga Poto:

• Ko nga waahanga katoa he wera wera kia rite ki te ISO 1461, ASTM A153 ko BS 729 ranei.

• Te tapahi me te pupuhi i te waahanga makariri, te piko me te taatai ​​ma te wera wera.

• te kaha o te awangawanga kaua e iti iho i te 70kN mo nga mahi maamaa me te 120kN mo te Mahi Taumaha.

• He maeneene te mata o te pou, kaore i te pupuhi, he koi koi me etahi atu o nga koretake ka whara

   nga kaimahi i te wa e whakauru ana, e whakauru ana ranei.

•  E waatea ana te rahi ritenga i runga i te tono.


Taipitopito Hua

NGARU

Tohu Hua

Ko te raupapa VL2A ropu pou rawhi whakamahia mo te taapiri i te ringa toronga, taapiri taura rererangi i runga i te rere tika, te taapiri i te taura i te kokonga o te kokonga, te whakaheke i te teka, te tono ranei i te mutunga. 

Nga waahanga mo te maama o te roopu pou Tiute Maama

Wahanga Nama

Awhe

Ahinga (mm)

Rahi Tutaki

mm

inihi

A

B

C

D

VL2AL-6

127-152

5-6

127

152

50

6

2 * M16 * 75

VL2AL-7

152-178

6-7

152

178

50

6

2 * M16 * 75

VL2AL-8

178-203

7-8

178

203

50

6

2 * M16 * 75

VL2AL-9

203-229

8-9

203

229

50

6

2 * M16 * 75

VL2AL-10

229-254

9-10

229

254

50

6

2 * M16 * 75

VL2AL-11

254-279

10-11

254

279

50

6

2 * M16 * 75

VL2AL-12

279-305

11-12

279

305

50

6

2 * M16 * 75

VL2AL-13

305-330

12-13

305

330

50

6

2 * M16 * 75

VL2AL-14

330-356

13-14

330

356

50

6

2 * M16 * 75

VL2AL-15

356-381

14-15

356

381

50

6

2 * M16 * 75

 Nga waahanga mo te taumaha o te roopu tiima Tiimana

Wahanga Nama

Awhe

Ahinga (mm)

Rahi Tutaki

mm

inihi

A

B

C

D

VL2AH-6

127-152

5-6

127

152

64

8

2 * M16 * 75

VL2AH-7

152-178

6-7

152

178

64

8

2 * M16 * 75

VL2AH-8

178-203

7-8

178

203

64

8

2 * M16 * 75

VL2AH-9

203-229

8-9

203

229

64

8

2 * M16 * 75

VL2AH-10

229-254

9-10

229

254

64

8

2 * M16 * 75

VL2AH-11

254-279

10-11

254

279

64

8

2 * M16 * 75

VL2AH-12

279-305

11-12

279

305

64

8

2 * M16 * 75

VL2AH-13

305-330

12-13

305

330

64

8

2 * M16 * 75

VL2AH-14

330-356

13-14

330

356

64

8

2 * M16 * 75

VL2AH-15

356-381

14-15

356

381

64

8

2 * M16 * 75

Panui: Ko te kaha whakaohooho mo te tiima tiima tiiwhana pou iti iho i te 70kN, mo te roopu roopu pou taumaha nui kaua e iti iho i te 120kN.


  • Tōmua:
  • Panuku:

  • POLE BAND CLAMP (AG SERIES)_00

  • Tuhia to korero ki konei ka tuku mai ki a maatau